Kontakt    

Producenci

24 H !Deska balansująca Wobbel STARTER MINI LAKIEROWANA

Dostępność: dostępny
Cena: 349,00 zł 349.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Deska balansująca Wobbel STARTER MINI to nowa, mniejsza wersja standardowej deski Wobbel. 

Dlaczego WOBBEL STARTER MINI?

Wobbel Starter jest mniejszy niż standardowa deska Wobbel, ale z łatwością utrzymuje udźwig do 100 kg. Dla mniejszych dzieci jest lżejszy (waży tylko 2 kg)  i łatwiejszy do podniesienia czy odwrócenia. Wobbel Starter ma wspierać samodzielność.

Łuk w desce Wobbel Starter jest łagodny, idealnie wyważony. Deska posiada akcentowane, lekko zaokrąglone rogi, które zapewniają stabilność poprzez przewracania deski. Dzieci nie wyrastają z wobbel Starter, ponieważ format ten pozwala na ćwiczenie niesamowitych ruchów deskorolkowych i motorycznych w nieco innym wydaniu niż standardowy Wobbel.

Wobbel Starter nie jest dedykowany konkretnej grupie wiekowej. Zapraszamy do zabawy wszystkich by móc rozwijać zdolności motoryczne już najmniejszych dzieci, ale również tych z pierwszymi zdolnościami motorycznymi. Wobbel Starter został dokładnie przetestowany, jak pozostałe deski i jest bezpieczny dla wszystkich od 0 do 100 lat

Dodatkowo dla wszystkich użytkowników deski Wobbel proponujemy szereg inspirujących ćwiczeń do których karty możecie pobrać pod poniższymi linkami. Ćwiczenia nadają się zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych:

ZESTAW 1

ZESTAW 2

ZESTAW 3

ZESTAW 4

Czym jest Wobbel? Wobbel znajduje swój początek w szkołach Waldorf. To klasyczna deska balansowa w nowoczesnym designie i współczesnym wydaniu. Jest to zabawka, która poruszy do kreatywności dzieci i dorosłych w każdym wieku. Wobbel stymuluje równowagę i siłę podczas zabawy. W zabawny sposób, ale za to bardzo sprawnie wspiera rozwój fizycznej świadomości i równowagi. Kiedy używa się go jako urządzenia treningowego określone grupy mięśni można izolować podczas gdy inne ćwiczenia trenują duże grupy mięśniowe. Dotyczy to dzieci, dorosłych, a nawet osób starszych.

Oprócz możliwości rozwoju Wobbel jest inspirujący ze względu na imponujący lecz nieokreślony, zakrzywiony kształt. Kształt ten stymuluje kreatywność.

Dzięki naturalnemu wykończeniu możesz w dowolnym momencie pomalować i wykończyć deskę na jaki tylko kolor sobie wymarzysz. Pozwól swojej kreatywności działać. Stwórz swój unikalny Wobbel !

Wymiary: 70 X 27 cm
Waga: 2 kg
Wiek: od 0 do... 100 lat !
Maksymalne obciążenie: 100 kg

Model Wobbel jest zarejestrowany zgodnie z prawem modelowym na WIPO w Hadze z numerem rejestracyjnym DM / 0944 891. Model Wobbel i podkład z filcem oraz korkiem są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie lub odtwarzanie Wobbla jest niedozwolone.

 TERMIN REALIZACJI WYSYŁEK DESEK STARTER MINI :  24 H

w razie pytań zachecamy do kontaktu pod numerem tel. 500 159 282

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl